Июля 22, 2018, 06:36:18 am *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти
Новости: :: Український інтерфейс форуму  (http://ukrmedserv.com/smf/index.php?language=ukrainian)::
::  Русский интерфейс форума (http://ukrmedserv.com/smf/index.php?language=russian)::

Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 [2]
  Печать  
Автор Тема: навчання по хірургії кисті  (Прочитано 26341 раз)
andrew1984
Full Member

« Ответ #15 : Сентября 04, 2007, 11:07:27 am »

Як часто до Вас звертаються люди з травмами кисті? Їх направляють зі звичайних травмпунктів чи одразу до Вас звертаються? І яка часто таких травм? Одним словом хочеться від спеціалістів галузі почути про сучасний стан даної проблеми. Наприклад у всіх книгах по травматології та хірургії кисті пишуть що первинний шов сухожилків згиначів повинен проводити спеціаліст по хірургії кисті, але я бачив як їх ш'ють звичайні лікарі травмпунктів.
Форум медичного порталу UKRMEDSERV.COM
« Ответ #15 : Сентября 04, 2007, 11:07:27 am »

Golosa
Newbie
*

« Ответ #16 : Сентября 04, 2007, 01:52:09 pm »

В разных городах страны по-разному люди и попадают к специалисту. Все зависит от множества причин. Насчет первичного сухожильного шва сгибателей - думаю, что этот шов может накладывать любой хирург или травматолог, который знает, как это правильно делать технически и как затем вести послеоперационный период. Научиться этому может каждый - я против лицензирования каждой манипуляции в медицине. Насчет показаний и противопоказаний к наложению шва: можно посмотреть методические рекомендации-посибник на этом же сайте.
andrew1984
Full Member

« Ответ #17 : Сентября 07, 2007, 10:46:26 am »

добрий день. ще мене цікавить таке питання. наскільки я розумію то значна частина оперативних втручань проводиться за допомогою операційного мікроскопа, який мабуть не так просто достати. використовуються якісь спеціальні мікроскори чи наприклад офтальмологчні мікроскопи. і ше цікавить таке питання - наскільки можна ефективно виконувати оперативні втручання за допомогою бінокулярної лупи і скільки вони коштують. буду вдячний за відповіді.
Иван Владимирович
Newbie
*

« Ответ #18 : Сентября 08, 2007, 01:00:33 pm »

Да уж горячие разговорчики на счет хирургии кисти в районах и областях нашей необъятной Украине. Поверьте уважаемый модератор Chep хирургия кисти в Харькове есть довольно на приличном уровне особенно восстановительная. Вы просто не знаете с кем общаетесь. я не харьковчанин, довелось там побывать. В днепропетровске и донецке тоже есть профильные отделения. не обижайтесь но центр вселенной и пуп земли русско город герой Киев не один.  Cheesy единственная просьба если есть какая то литература в электронном варианте и кому не жалко ее мне прислать естественно по хирургии кисти (в русском, украинском варианте), был бы очень признателен. И действительно может кто-то встречал прайсы по бинокулярным лупам в Украине интересно просмотреть. спасибо если кто-то ответит. Да и почитайте последний журнал ортопедии и травматологии  то что на Украинском языке. 
andrew1984
Full Member

« Ответ #19 : Сентября 09, 2007, 02:27:30 pm »

по травматології та ортопедії на укр. мові є два журнали. Який Ви маєте на увазі?
А з приводу невідомості певних центрві з хірургії кисті то думаю що проблема якраз в тому що немає такої спеціальності та не проводиться підготовка цих спеціалістів. також дуже мало інформації з приводу даних центрів в мережі. В Російській мережі нітренет є сайт т.з. "Российского кистевого сообщества", а в нас наскільки я розумію нічого такого подібного немає (чи може я не знаю)?
Я чув про те що в Ярославлі є солідний центр пластичної хірургії та відділення хірургії кисті, мікрохірургії та реконструктивно-пластичної хірургії. Накільки ярозумію то хірургія кисті задоволення не з дешевих і люди пластичними операціями "заробляють" на хірургію кисті. Чи може я помиляюсь? Як справи в Україні з цим?
Иван Владимирович
Newbie
*

« Ответ #20 : Сентября 09, 2007, 06:52:19 pm »

Журна - весник ортопедии, травматологии и протезирования 1(52)-2007г. на счет центров и интернет ресурсов сказать ничего не могу.
andrew1984
Full Member

« Ответ #21 : Сентября 24, 2007, 12:05:06 pm »

шось затихли розмови про хірургію кисті. Скажіть будь ласка в кого який процент пацієнтів поступає в ургентному порядку і в плановому (співвідношення) і крім травм яка найчастіша причина звернення пацієнтів?
Kotyuk
Newbie
*

« Ответ #22 : Октября 11, 2007, 08:47:11 pm »

Я ортопед-травматолог. Працюю пару років і намагаюсь займатись хірургією кисті. Рухаюсь вперед дуже повільно і зі скрипом.
По цінам на бінокулярні лінзи можу сказати, що лінзи із 6-ти кратним збільшенням без світловода але із шоломом (я собі придивився) коштуватимуть десь 1500 у.о. Мінімальний набір мікрохірургічного інструментарію - десь приблизно 600-800 у.о. Лінзу міряв, але оперувати в ній не пробував. Якщо хтось має досвід - поділіться, бо збираюсь купувати. Розумію, що мікроскоп краще, але його я не куплю. Під мікроскопом оперував тільки пацюків. Деякі навіть виживали.
andrew1984
Full Member

« Ответ #23 : Ноября 03, 2007, 08:28:48 pm »

По розповідям лікарів колись в нашій лікарні один зав від вирішив створити відділення хірургії кисті. Створили. Почали возити з районів все під ряд. Ну звісно нікому це не сподобалось, бо як то кажеться "шкурка вичинки не варта". Так і покінчили з хірургією кисті. Я пробував знайти якісь залишки колишнього "вєлічія", але крім кількох пінцетів та москітів нічого не знайшов. Питав чи хтось не спеціалізовувася на кисті - виявилось що ніхто. Отак-то.
Иван Владимирович
Newbie
*

« Ответ #24 : Января 24, 2008, 06:58:28 pm »

здравствуйте колеги. у меня вопрос к Киевлянам. Я буду на ПАЦ в марте-апреле в Киеве
помогите если кто нибудь знает хочу пройти ТО по нейрохирургии (шов нервов) или (и) по сосудистой хирургии (Шов сосудов) может у кого есть контакты??? помогите
Заранее спасибо.
« Последнее редактирование: Января 25, 2008, 01:13:33 pm от ortho » Записан
Форум медичного порталу UKRMEDSERV.COM

Страниц: 1 [2]
  Печать  

Перейти в: